Київське міське відділення прозвітувало про роботу у 2016 році

Автор | 13 лютого 2017 | Переглядів: 69

 засідання виконкому

10 лютого відбулось Київського міського відділення НОК України. В порядку денному звіт про роботу відділення у 2016 році, перспективи розвитку діяльності відділення у 2017 році, обговорення бюджету та календарного плану відділення.

В президії голова відділення Павло Костенко та виконавчий директор Ростислав Драпушко.

На засіданні були присутні спортсмени країни та спортивні функціонери міста: начальник відділу у справах сім‘ї, молоді та спорту Дарницької райдержадміністрації, чемпіон Олімпійських ігор 1980 року з легкої атлетики Віктор Бураков, Член Виконкому НОК, голова Комісії атлетів, призерка Олімпійських ігор Олена Говорова, президент  Федерації сучасного п’ятиборства України Ігор Панін, перший заступник голови Ради ветеранів спорту України, перший заступник голови Асоціації спорту ветеранів України Віталій Ігнатенко, Член виконкому НОК, віце-президент Федерації фехтування України, генеральний директор ОНСЦ  Гутцайт Вадим, член виконкому НОК України, призер олімпійських ігор Крикун Олександр, президент Київської міської незалежної федерації роликового спорту Тимофєєв Сергій, віце-президент Федерації футболу міста Києва Мисюра Вадим, директор ДЮСШ «Чемпіон» Панченко Вадим та Віце-президент Федерації вітрильного спорту міста Києва, директор СДЮШОР з вітрильного спорту Даценко Юрій.

Перед членами виконкому прозвітував виконавчий директор Ростислав Драпушко.

Голова відділення Павло Костенко зазначив, що у всеукраїнському рейтингу Київське міське відділення вже третій рік поспіль одне з найкращих в Україні. Від Сергія Тимофєєва надійшла пропозиція, щодо включення в календарний план відділення заходів на підтримку скейтбордингу та  роликового спорту як нового виду олімпійської програми.

Голосуванням роботу відділення у 2016 році було визнано відмінною. Пропозицію щодо включення в календарний план додаткових заходів підтримано.

 

 Мітки: ,