Київське міське відділення НОК України підтримало Зимовий Кубок SAM Roller Club

Автор | 16 лютого 2015 | Переглядів: 57

Зимовий Кубок SAM Roller Club15 лютого 2015 року Київська міська незалежна федерація роликового спорту всіх видів та напрямків за підтримки Київського міського відділення НОК України провела традиційні зимові змагання з роликового спорту: заключний етап Зимового Кубку SAM Roller Club зі швидкісного бігу на роликових ковзанах серед дорослих, юніорів, кадетів, дітей старшої вікової групи та Зимові веселі старти на роликах для дітей молодшої вікової групи. Незмінним організатором змагань виступив ТОВ „САМ рейсінг тім” ролер клуб”.

Київське міське відділення НОК України підтримало Зимовий Кубок SAM Roller Club

Київське міське відділення НОК України підтримало Зимовий Кубок SAM Roller Club

Переможці та призери у заключному етапі Зимового Кубку SAM Roller Club у кожній віковій категорії за ґендерною диференціацією по сумі балів, набраних на двох дистанціях (короткій та довгій) були нагороджені медалями, дипломами та подарунками. Кожен учасник Зимових веселих стартів на роликах для дітей отримав пам’ятний диплом та заохочувальний приз від організаторів.

За сумою балів, набраних на трьох етапах Зимового Кубку SAM Roller Club, які відбулися 21 грудня 2014 р., 25 січня та 15 лютого 2015 р., переможці в кожній віковій категорії за ґендерною диференціацією були нагороджені кубком, а призери – медалями, дипломами та подарунками від Київського міського відділення НОК України.

У нагородженні приймали участь президент Української федерації роликового спорту Олександр Симоненко, віце-президент Київської міської незалежної федерації роликового спорту всіх видів та напрямків, член виконавчого комітету КМВ НОК України Сергій Тимофєєв.

 Мітки: ,