Курсанти ВІТІ долучилися до «ECOlympic»

Автор | 20 жовтня 2020 | Переглядів: 9
За ініціативи Київського міського відділення НОК України було реалізовано Всеукраїнський проєкт Національного олімпійського комітету України #OlympicLab. Екомодуль започаткований цього року відповідно до програми Міжнародного Олімпійського комітету «Юні лідери змін МОК».
Участь в екоакції взяли курсанти та їх тренери – чемпіонка та призерка чемпіонатів світу з гирьового спорту Тетяна Гром та майстер спорту з гирьового спорту, триразовий чемпіон України, срібний призер Всесвітніх Ігор серед військовослужбовців Олександр Непомнящий.
У рамках заходу титуловані спортсмени розповіли учасникам екологічної акції про важливість бережливого ставлення до природи та необхідність посильного внеску кожного в збереження навколишнього середовища. Діти власним прикладом продемонстрували як можна не докладаючи надзвичайних зусиль зробити оточуючий простір чистим і красивим. Курсанти на території вишу зібрали сміття та прибрали спортивний майданчик.
Київське міське відділення НОК України забезпечило всім необхідним: рукавичками, пакетами для збору сміття.
Курсанти отримали сертифікати та сувеніри із символікою заходу за свою працю та на згадку про участь у проєкті #OlympicLab.
Завершилось зустріч спільним фотографуванням.
Ця публікація не має міток.