Кубок пам’яті Валентина Манкіна в трете пройшов у столиці

Автор | 18 жовтня 2016 | Переглядів: 28

Кубок пам‘яті Валентина Манкіна

“Парус – це сама природа і все моє життя”
Валентин Манкін

7-9 жовтня 2016 року Українська Асоціація класу «Фінн» за підтримки яхт-клубу „Оболонь”, спортивної дитячо-юнацької школи Олімпійського резерву та Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України відбулась вітрильна регата „кубок пам’яті Валентина Манкіна ”.

Валентин Манкін – єдиний у світі яхтсмен, який вигравав золоті олімпійські медалі в трьох різних класах: “Фінн” (1968), “Темпест” (1972) і “Зоряний” (1980). Валентин Манкін народився 19 серпня 1938 року в селі Білокоровичі Житомирської області. У складі збірної СРСР спортсмен також неодноразово перемагав на чемпіонатах світу та Європи. Манкін був заслуженим майстром спорту СРСР, заслуженим тренером СРСР. З 1988 року Манкін працював в Італії, у нього тренувалися практично всі зірки сучасного італійського вітрила, у тому числі олімпійська чемпіонка та чемпіонка світу Алессандра Сенсіні.

На заході були присутні ветерани вітрильного спорту України, зокрема тренер Валентина Манкіна Сергій Аркадійович Машовець, директор ДЮСШ з вітрильного спорту на базі якої відбувались змагання Даценко Юрій Гриогорович, олімпійські чемпіони та призери, учасники олімпійських ігор, призери чемпіонатів світу та Європи, а також вихованці ДЮСШ з вітрильного спорту.Мітки: