Кубок пам’яті на честь видатного українського яхтсмена Валентина Манкіна, традиційно відбувся у Києві

Автор | 12 жовтня 2018 | Переглядів: 10

кубок пам'яті Валентина Манкіна

На початку жовтня  Українська Асоціація класу «Фінн» за підтримки яхт-клубу „Оболонь”, спортивної дитячо-юнацької школи Олімпійського резерву та Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України відбулась вітрильна регата „Кубок пам’яті Валентина Манкіна ”.

кубок пам'яті Валентина Манкіна

Валентин Манкін – єдиний у світі яхтсмен, який виборов золоті олімпійські медалі в трьох різних класах: “Фінн” (1968), “Темпест” (1972) і “Зоряний” (1980). Валентин Манкін народився 19 серпня 1938 року в селі Білокоровичі Житомирської області. У складі збірної СРСР спортсмен також неодноразово перемагав на чемпіонатах світу та Європи. Манкін був заслуженим майстром спорту СРСР, заслуженим тренером СРСР. З 1988 року Манкін працював в Італії, у нього тренувалися практично всі зірки сучасного італійського вітрила, у тому числі олімпійська чемпіонка та чемпіонка світу Алессандра Сенсіні.

кубок пам'яті Валентина Манкіна

На заході були присутні ветерани вітрильного спорту України,  олімпійські чемпіони та призери, учасники олімпійських ігор, призери чемпіонатів світу та Європи, а також вихованці ДЮСШ з вітрильного спорту.

кубок пам'яті Валентина Манкіна

кубок пам'яті Валентина МанкінаМітки: ,