Кубок “Каштан супер Трофі”

Автор | 14 лютого 2014 | Переглядів: 67

Каштан супер трофі11 лютого 2014 на території гірськолижного комплексу «Протасів Яр» відбулись змагання фінального етапу комплексних змагань для дітей «Каштан Супер Трофі» (гірські лижі та сноубординг ). Участь у змаганнях взяли 250 дітей у віці від 4 до 14 років.

«Каштан Супер Трофі» є частиною соціальної програми – «Діти повітря», що пропагує заняття сучасними видами спорту на відкритому повітрі.

Захід відбувся за підтримки Київського міського відділення НОК України.

Організаторами «Каштан Супер Трофі» є: Гірськолижний клуб «КИЇВ»,  Федерація лижного спорту України, Київське міське відділення НОК України, Українська федерація воднолижного спорту, Київська Міська Державна Адміністрація.

«Каштан Супер Трофі» регулярно проводяться з 2010 року. З невеликих клубних турнірів з окремих видів спорту , ці змагання перетворилися в популярні комплексні змагання всеукраїнського масштабу. Протягом року учасники змагаються на 6 етапах в 5 видах спорту: гірські лижі, роликові ковзани, сноубординг, водні лижі і вейкбординг. Ведеться особистий і командний залік (спорт школи та клуби).

 Мітки: