Кубок Эвропи з дзюдо серед кадетів відбувся в у чеському місті Тепліце

Автор | 26 квітня 2018 | Переглядів: 7

21 і 22 квітня у чеському місті Тепліце розіграють медалі Кубку Європи серед кадетів. Україна заявила у цьому турнірі понад 60 спортсменів. У змаганнях взяло участь 760 дзюдоїстів із 37 країн, що представляли 5 континентів. Українська команда повернулась з змагань з двома медалями.

Бронзові нагороди вибороли Артем Бубирь у вазі до 73 кг та Олег Вередиба у вазі до 55 кг.

Для Артема Бубиря це – другий міжнародний старт, і знову медальний. У сутичці за третє місце наш спортсмен взяв гору над Владіміром Старком із Німеччини. Нагадаємо, що у березні на Кубку Європи в Загребі український дзюдоїст став другим.

У поєдинку за третє місце на п’єдесталі пошани дніпрянин  Олег Вередиба переміг киянина Антона Клейноса. Для Олега – це вже четверта міжнародна нагорода нинішнього сезону. Він був срібним призером на континентальних кубках у Берліні і Загребі, а також бронзовим у Фолоніці.

Шанс вибороти призове місце мала Владислава Снітко із Києва у категорії до 48 кілограмів. Але вона програла Еллін Хеннінгер із Нідерландів і стала в результаті п’ятою. За крок до медалі зупинилася ще одна представниця Дніпра Руслана Булавіна у вазі понад 70 кілограмів. У поєдинку за третє місце вона програла Анні Сантос із Бразилії.

Джерело: офіційний сайт України