Коу Лей – бронзовий призер Євроігор з настільного тенісу

Автор | 19 червня 2015 | Переглядів: 9

І Євпропейські ігри в Баку 2015

Єдиний представник України з настільного тенісу, який зумів пробитись до півфіналу змагань індивідуальної першості на I Європейських іграх в Баку Коу Лей.

На шляху до фіналу нашого спортсмена зупинив досвідчений і титулований білоруських тенісист Володимир Самсонов. Саме з рахунок 1:4 завершився цей поєдинок.

Коу Лей отримав шанс поборотись за нагороду I Європейських ігор і у бронзовому фіналі зустрівся з представником Великобританії.

Напружений видався цей матч, ніхто із суперників не дарував жодного очка, ну а фінальна розв’язка випробувала на місць нерви як спортсменів, так і вболівальників.

4:2 (6:11; 11:7; 11:7; 11:5; 6:11; 22:20) перемогу і бронзову медаль I Європейських ігор здобуває Коу Лей.

Одразу після напруженого поєдинку на I Європейських іграх в Баку з настільного тенісу наш бронзовий призер Коу Лей поділився з нами своїми емоціями.

І Євпропейські ігри в Баку 2015

«Поєдинок був дуже складним і нервовим. Гра йшла м’яч в м’яч, але все ж таки я зумів досягти своєї цілі і виграти. У процесі гри, коли в мене не виходило, приходило змінювати тактику, направлення ударів, подачі і в результате все це мені принесло успіх. Дякую всім тим, хто мене підтримував на трибунах. В моїй перемозі велика і їх заслуга. Бажаю всім українським спортсменам перемог і завоювати якомога більше медалей для нашої країни».Мітки: ,