Конкурс малюнків “Олімпійська листівка”

Автор | 21 травня 2014 | Переглядів: 1,692

конкурс малюнківВсеукраїнський малюнків «Олімпійська листівка» міський етап.

Всеукраїнський конкурс малюнків «Олімпійська листівка» проводиться з метою: виховання учнівської молоді на гуманістичних ідеалах олімпізму; формування у молоді мотивацій до здорового способу життя, систематичних занять фізичною культурою та спортом; розширення світогляду та розвитку творчих здібностей молоді; використання можливостей спорту і фізичної культури для солідарності та співробітництва заради миру, зміцнення між людських стосунків.

Учасники представляють роботи, в яких відображаються олімпійський дух або одна з олімпійських цінностей з обов‘язковим використанням символіки олімпізму, а саме: самовдосконалення, чесна гра, радість у зусиллі, повага до інших, гармонія тіла, волі та розуму.

Кожна робота повинна мати підпис, а також заповнену заявку від учасника: прізвище та ім‘я, місто, назва навчального закладу, вік, повна домашня адреса, контактний телефон (домашній, мобільний), повна адреса навчального закладу, телефон навчального закладу.

Заявки та матеріали на участь у Конкурсі необхідно надіслати на адресу КМВ НОК України (01033, м. Київ, вул. Володимирська, 69, Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України з поміткою на конкурс малюнків») або самостійно залишити работу у нашому офісі до  26 травня 2014 року (однією особою може бути представлено не більше 2-х робіт).

Положення до конкурсу можна переглянути у розділі Офіційни докумети

 

З А Я В К А (зразок)
на участь у конкурсі малюнків «Олімпійська листівка»
Прізвище, ім’я, по-батькові, вік
Домашня адреса
Контактний телефон (дом. моб.) та діюча електронна адреса
Категорія учасника (студент чи учень)
Кількість малюнків
Місце навчання адреса та телефон навчального закладу

 

 

 Мітки: