Комісія по зв’язках з осередками НОК України зібралась на перше засідання

Автор | 30 квітня 2015 | Переглядів: 42

засідання комісії НОК України по зв‘язках з осередками

29 квітня  в Олімпійському домі відбулося перше засідання нового складу Комісії Національного олімпійського комітету України по зв’язках з осередками на чолі з її головою, членом НОК Володимиром Ковальовим.

Участь у засіданні комісії взяв відповідальний секретар Київського міського відділення НОК України, член комісії НОК Укарїни по зв’язках з осередками Ростислав Драпушко. Під час засідання присутні затвердили розподіл обов’язків між членами Комісії та обговорили план роботи на поточний рік. Комісія розглянула питання про підготовку до відзначення 25-річчя Олімпійського комітету України та прийняла рішення звернутися до регіональних осередків щодо активної підготовки пропозицій про проведення заходів, які будуть приурочені ювілейній даті та будуть проведені протягом року. Також було вирішено доопрацювати питання щодо можливого продовження конкурсу телевізійних програм «Світ спорту».

засідання комісії НОК України по зв‘язках з осередками

засідання комісії НОК України по зв‘язках з осередками

Члени Комісії приділили велику увагу обговоренню рейтингових показників оцінки роботи регіональних відділень НОК за 2014 рік та запропонували деякі зміни та пропозиції щодо оцінки діяльності осередків на 2015 рік. Напрацьовані пропозиції Комісії будуть розглянуті на найближчому засіданні Виконавчого комітету НОК України.Мітки: ,