КМВ НОК України відзначило Подякою голову Оболонської РДА

Автор | 14 лютого 2017 | Переглядів: 101

Тимофєєв, Цибульщак,

14 лютого 2017 згідно рішення засідання виконкому Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України від 10 лютого 2017року, за дорученням голови відділення Павла Костенка, член виконкому, президент київської Федерації роликового спорту Сергій Тимофєєв вручив Подяку за підтримку олімпійського руху в столиці Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації та особисто голові району Олександру Цибульщаку. Вручення пам’ятного подарунку голові району відбувалось під час засідання колегії Оболонської РДА.

Нагадаємо, що в Оболонському районі вже третій рік поспіль відбувається один з наймасовіших спортивних олімпійських заходів «Спортивні ігри юних олімпійців». Метою заходу є залучення дітей та учнівської молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом, забезпечення рівня рухової активності учнів, популяризації ідей та принципів олімпійського руху в місті Києві, виявлення молоді яка досягла найкращих результатів з фізичної підготовки.

Сергій Тимофєєв

президент київської Федерації роликового спорту Сергій Тимофєєв

Всі заходи, що проводить Київське міське відділення в Оболонському районі з популяризації олімпійського руху, знаходить відклик та підтримку не тільки у керівництва, а й у мешканців району. Школи та вищі навчальні заклади району є постійними учасниками таких заходів як Олімпійський урок, змагання з різних видів спорту «Олімпійські надії», «Do like Olympians», Свято олімпійського прапору и багатьох інших.

Роки плідної співпраці між Київським міським відділенням Національного Олімпійського комітету України та Оболонською у місті Києві державною адміністрацією доводять, що всі зусилля які були направленні на популяризацію спорту та здорового способу життя, не минули марно.

Діти  – майбутнє нашої країни. Отже, берегти і зміцнювати здоров’я дітей – одне з головних наших завдань.Мітки: , ,