КМВ НОК України вдячне за багаторічну співпрацю.

Автор | 7 червня 2019 | Переглядів: 3

Національний університет фізичного виховання і спорту України завжди зберігає традиції, залишається осередком формування здорового способу життя та центром фахової підготовки спеціалістів в Україні. Тому Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України вдячне за багаторічну співпрацю та пишається таким великим досвідом.
За роки співпраці досягнуто і реалізовано велику кількість проектів. Університет завжди приймає участь в спортивно-масових заходах відділення, спiльно організовано конференції та семінари, велику увагу приділяють Олімпійському руху та його популяризації. Також гарно розвивається волонтерський рух серед студентів, це є вагомим внеском в розвиток спорту міста Києва.
За цей історичний час університет досяг значних успіхів у своєму розвитку, у підготовці висококваліфікованих фахівців для нашої країни. Особливо цьому сприяв ректор університету Імас Євген Вікторович разом зі своєю могутньою командою!
Колектив Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України висловлює свою вдячність ректору! Сподіваємось на подальшу співпрацю та спільне підкорення нових вершин!

Ця публікація не має міток.