КМВ НОК України підтримало Лігу дитячого плавання України

Автор | 19 листопада 2014 | Переглядів: 555

Перші київські змагання з плавання для дітей16 листопада відбулись Перші власні змагання з серед дітей засновані Лігою дитячого плавання України.

Київське міське відділення НОК України підтримало змагання з плавання серед дітей що організувала Ліга дитячого плавання України. Змагання відбувались за принципово новою системою нагородження учасників змагань, яка здобула популярність в США, Австралії та деяких країнах Європи. Нова система дозволяє заохочувати багато дітей до розвитку, та досягненню своєї спортивної мети. Потенційно, кожен номер програми змагань містить 24 спортсмени, що отримують заохочувальні нагороди. Кожен номер програми змагань має три часові стандарти окремо для хлопчиків і дівчат в кожній віковій групі учасників. Найшвидший часовий стандарт відповідає Золотій лізі, середній – Срібній лізі , найповільніший – Бронзовій лізі. Приналежність спортсменів до Золотої, Срібної або Бронзової ліги визначається заявочним часом спортсмена на змагання, а не показаним результатом в ході змагань. В кожній Лізі будуть нагороджуватися перші вісім спортсменів. Зазвичай, спортсмени, що посіли перші-треті місця в Золотій лізі будуть отримувати медалі, пам’ятні стрічки, та призи за перше місце, а спортсмени що посіли 4-8 місце тільки пам’ятні стрічки. В Срібній і Бронзовій лізі спортсмени з 1 по 8 місця будуть отримувати пам’ятні стрічки.

Отже у змаганнях приймали участь діти з 36 спортивних клубів. Таких як Акваріум, 5 Елемент, Sport Life, Подільський, Планета спорт, а також учні міжнародної школи «Kiev International School» склали гідну конкуренцію хлопцям та дівчатам зі спеціалізованих спортивних шкіл. Більше трьохсот юних учасників з усього Києва, а також представники таких міст як Запоріжжя, Дніпродзержинськ, Біла Церква, Бориспіль, Бровари і Вишгород взяли участь у стартах для юних плавців. Загалом 360 учасників найменьшому з них 5 років! А ще батькі та тренери у группі підтримки. Серед почесних гостей багаторазовий чемпіон Світу та Європи в плаванні брасом Олег Лісогор. Уславленний український спортсмен вручав переможцям їх заслужені нагороди.