Керівники команд відвідали Олімпійський Дьор

Автор | 4 травня 2017 | Переглядів: 19

У столиці XIV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю – угорському місті Дьор – відбувся семінар шефів місій країн-учасниць.

Протягом декількох днів учасники мали можливість на власні очі побачити, на яких спортивних об’єктах проходитимуть змагання, ближче ознайомитись з інфраструктурою міста та оцінити всю роботу, яку виконали організатори, щоб гідно прийняти вперше у своїй країні змагання під егідою олімпійських кілець.

«Вразили об’єкти, де вже зовсім скоро виступатимуть найкращі юні спортсмени Європи – це і гімнастичний зал, легкоатлетична арена, зал для дзюдо, водний центр, який оснащений за всіма сучасними міжнародними вимогами, тенісний центр, зали для ігрових видів спорту. Помітно, що Оргкомітет Фестивалю підійшов відповідально до проведення таких важливих стартів», – поділилися враженнями шеф української місії, призерка Олімпійських ігор Олена Пахольчик, яка разом з начальником міжнародного відділу Національного олімпійського комітету Нелею Дем’янець представляли нашу країну на семінарі.

Учасники також мали можливість відвідати і Олімпійське селище, де проживатимуть юні атлети Європи. Всі об’єкти спеціально зведені таким чином, щоб легко дістатись до них навіть пішки. Вже наприкінці травня вони мають бути добудовані і здані в експлуатацію.

«Я дуже радий, що протягом цих двох днів ми змогли показати наше місто, а також любов і гостинність, з якими готуємося зустрічати молоді таланти з Європи. Цей семінар став чудовою можливістю, щоб обговорити деталі задля успішного проведення . З одного боку, ми отримали підтвердження того, що знаходимось на правильному шляху, а з іншого – мотивацію для подальшої роботи», – наголосив мер Дьору, президент НОК Угорщини Жолт Боркай.

Довідково:

XIV літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль пройде з 23 по 30 липня 2017 року в угорському Дьорі.

2500 найсильніших атлетів віком від 14 до 18 років з 50 країн континенту боротимуться за нагороди найпрестижнішого юнацького форуму у 10 видах спорту, а саме: легкій атлетиці, спортивній гімнастиці, баскетболі, велоспорті, веслуванні на байдарках і каное, гандболі, дзюдо, плаванні, тенісі та волейболі.

Планується, що українці будуть захищати кольори національного прапора у 6 з них: легкій атлетиці, спортивній гімнастиці, велоспорті, веслуванні на байдарках і каное, дзюдо та плаванні.

Наразі спортсмен ведуть боротьбу за потрапляння до олімпійської збірної команди України на XIV літні ЄЮОФ. Остаточний склад команди буде озвучений у червні поточного року.Мітки: ,