Катерина Чорній – чемпіонка Юнацьких Олімпійських ігор!

Автор | 9 жовтня 2018 | Переглядів: 3

ІІІ ЮОІ

Наша фехтувальниця на шпагах Катерина Чорній здобула медаль найвищого ґатунку ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор!

У фіналі талановита українка подолала суперницю чемпіонку світу серед кадетів Се Кєйлінь Сінь Янь з Гонконгу з рахунком 11:9.

«Навіть не знаю, що сказати! Просто немає слів! Це щось неймовірне! Золота медаль – моя! Хотілось би переживати подібні емоції на кожному старті», – зізналася наша чемпіонка.

«Можу сказати, що для мене ця перемога – це, насамперед, перемога над собою! Було непросто, але я змогла перемогти й дуже щаслива. Юнацькі Олімпійські ігри для мене дуже важливі, порівнюю їх з чемпіонатами світу», – додала спортсменка.

Під час виступу на трибунах Катерину підтримували колеги по олімпійській збірній в Буенос-Айресі-2018. За словами фехтувальниці підтримка була настільки чудовою, що дозволити собі програти Катерина просто не могла. «Це було дуже класно! Підтримка нашої команди – це також щось неймовірне. Коли виходила на фінальні поєдинки, то, думала, в мене не вистачить сил, але коли побачила наших спортсменів, тренерів в залі, які прийшли таким потужним, численним складом, то зрозуміла, що я не можу програти! Мені потрібно йти лише до кінця. Я їм дуже-дуже вдячна! Без них не було б цієї перемоги», – сказала Катерина.Мітки: , ,