Іван Тищенко – чемпіон Юнацької Олімпіади-2018 з академічного веслування!

Автор | 11 жовтня 2018 | Переглядів: 3

Іван Тіщенко - чемпіон ІІІ ЮОІ

Другу медаль найвищого ґатунку в скарбничку збірної України на ІІІ літніх Юнацьких Олімійських іграх приносить наш веслувальник Іван Тищенко.

В аргентинському Буенос-Айресі у фінальному заїзді серед чоловічих одиночок Іван не залишив жодних шансів суперникам з Австралії, Білорусі та Перу й фінішув першим.

Наразі в скарбничці української збірної 3 нагороди: дві золоті та бронзова медаль.

Іван Тіщенко - чемпіон ІІІ ЮОІ

Іван Тіщенко - чемпіон

Представник українського академічного веслування Іван Тищенко відразу після здобуття золотої нагороди ЮОІ-2018 поділився враженнями та емоціями від перемоги з прес-службою Національного олімпійського комітету.

«Звісно, просто не було. Враховуючи той малий проміжок часу, який був між півфінальним та фінальним заїздом, головним було продемонструвати стабільність, адже кожен із учасників претендував на перемогу. Усі суперники показали дуже достойний рівень підготовки», – зазначив 18-річний атлет.

«Що стосується мого результату, то, звісно, він дуже тішить, хоча я ще навіть не знаю свій підсумковий час», – додав Тищенко.

Веслувальник розповів, які цілі ставив перед собою, коли збирався на надважливі змагання до Аргентини:

«Коли їхав до Буенос-Айреса, мріяв про те, щоб продемонструвати усе, що я відпрацьовував на тренуваннях. А медаль – це вже результат наполегливої праці. Неможливо навіть зараз описати свої відчуття!».Мітки: , ,