Історична медаль для українського бадмінтону в олімпійському Буенос-Айресі!

Автор | 15 жовтня 2018 | Переглядів: 6

Anastasiia Prozorova UKR and Ashwathi Pillai SWE

В аргентинському Буенос-Айресі наша Анастасія Прозорова переписує історію українського бадмінтону.

На ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх українка та її товариші по команді Omega здобували «срібло» у змаганнях змішаних команд.

У фіналі команда 17-річної харків’янки дала справжній бій, але все ж поступилася суперникам з Alpha (110:106).

Разом з нашою Настею на другу сходинку п’єдесталу пошани зійшли Маркус Барт з Норвегії, Оскар Го з Нової Зеландії, Кім Чан Хо з Фіджи, Кунлавут Вітідсарн з Тайланду, Хуан Иньсуан з Тайвані, Леоніс Уе з Франції та Ву Ті Ан Ту з В’єтнаму.

Відзначимо, що це перша олімпійська нагорода в історії українського бадмінтону.

«Авжеж, я дещо засмучена через те, що не вдалося вибороти золоті медалі в командній першості. Однак я дуже рада цій медалі! Кожен спортсмен з нашої команди виклався на всі 100% й боровся до кінця», – сказала під час бесіди з прес-службою Національного олімпійського комітету України новоспечена срібна призерка ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор з бадмінтону Анастасія Прозорова.

Нагадаємо, у півфінальному поєдинку змішаних командних змагань Настя зустрілася на спортивному майданчику зі своїм співвітчизником-колегою по збірній України Данилом Боснюком. «Гра у півфіналі проти команди Данила була дуже складною, адже у їхньому складі були сильні спортсмени, а присутність співвітчизника, друга вдвічі ускладнювала для мене цей поєдинок», – додала бадмінтоністка.

«В Буенос-Айресі хотілося би показати більш кращий результат в особистому турнірі й здобути «золото» в команді, але в цілому, дуже задоволена своїм виступом на цій Юнацькій Олімпіаді», – підвела підсумки Анастасія Прозорова.

Таким чином, за підсумками шести днів Юнацької Олімпіади українські спортсмени здобули 9 медалей (4 золоті, 2 срібні та 3 бронзові).Мітки: ,