Ірина Варвинець здобуває срібну медаль чемпіоната Європи з біатлону

Автор | 4 лютого 2015 | Переглядів: 38

Ірина Варвинець на дістанції Сьогодні на європейській першості, що наразі проходить в естонському Отепя, наша біатлоністка Ірина Варвинець посіла друге місце, та опинилась в трійці призерів європейського форуму.

Жіноча збірна України не залишилася без особистих медалей чемпіонату Європи з біатлону в Отепя! Ірина Варвинець провела чудову гонку переслідування і, стартувавши восьмой, завоювала срібло!

Іра дуже грамотно провела всю гонку, вже після першого вогневого рубежу піднявшись до першої трійки і не йдучи звідти аж до фінішу. Лише один збій допустила вона в першій стійці, коли потрапила в заряд вітру і пішла на два кола штрафу. В іншому ж персьют у виконанні Варвинець можна вважати ідеальним – другий час у чистому переслідуванні і друга позиція на фініші! Браво, Ира !!!

У сьогоднішній гонці стартували дві українки, але більш досвідчена Юлія Джима знайти спільну мову з вітром на стадіоні не зуміла, допустивши на вогневих рубежах відразу сім помилок. Підсумкове 15-е місце навряд чи може задовольнити нашу спортсменку після 10-ї позиції в спринті.

Чемпіонкою ж стала ще одна постійна учасниця гонок Кубка світу Катерина Шумілова. На стрільбіщі вона показала абсолютно ту ж точність, що і Варвинець, але на дистанції була швидше Іри. Третє місце – ще в однієї досвідченої росіянки Катерини Юрлової.

 Мітки: ,