Інтернет-урок з китайським містом Нанкін

Автор | 28 лютого 2014 | Переглядів: 67

інтернет урокСьогодні у гімназії «Потенціал» відбулась знакова подія для українських школярів – інтернет-урок з школярами  школи Тианг Хиабінг з Нанкіну.

У 2008 році Міжнародний Олімпійський комітет прийняв історичне рішення започаткувати проведення літніх та зимових Юнацьких Олімпійських Ігор (). ІІ літні відбудуться у китайському Нанкіні з 16 по 28 серпня 2014 року. Понад 3500 атлетів віком від 15 до 18 років з 205 країн світу змагатимуться у 28 видах спорту. Наразі триває ліцензійний відбір. На даний момент 9 українських спортсменів вибороли ліцензії на право участі в Іграх. Національний олімпійський комітет України спільно з Олімпійською академію України створив мережу шкіл олімпійської освіти, які в своїй виховній роботі приділяють значну увагу ознайомленню з історією олімпійського руху і беруть активну участь у культурних та спортивно-масових заходах НОК України.

Саме колектив київської гімназії «Потенціал», що на Оболоні, має честь представляти Україну у культурно-освітній програмі «Споріднених шкіл» в рамках ІІ Юнацьких Олімпійських ігор 2014 року. Участь у цій програмі візьмуть ще 100 інших шкіл світу.  Гімназія «Потенціал» – один із лідерів Всеукраїнської мережі шкіл Олімпійської освіти і впровадження її у навчально-виховний процес школи.

28 лютого відбувся перший з чотирьох інтернет-уроків за участю київських та нанкінських школярів, які презентували один одному систему освіти свої країни. Діти на та їх викладачі спілкувалися англійською в дуже дружній обстановці. Всі учасники уроку отримали заряд позитивних вражень. Учасниками інтренет-уроку також стануть Олімпійська чемпіонка Наталія Добринська (легка атлетика), призерки Олімпійських ігор Анна Сорокіна (стрибки у воду), Олена Пахольчик (вітрильний спорт), член виконавчого комітету КМВ НОК України  Сергій Тимофєєв а також представник Олімпійської академії України.Мітки: