Ініційований НОК України проект «Олімпійська книга» знайшов нове втілення у Дитячій академії сквошу

Автор | 26 червня 2017 | Переглядів: 26

Олімпійська книга

Саме тут, 23 червня, на території Дитячої академії сквошу (клуб Sport Life “Троєщина”, вул. Маяковського, 46) відкрилась «Вільна бібліотека». Проект започатковано Київським міським відділення НОК України та спрямовано на зростання знань майбутніх спортсменів у таких темах, як  історія спорту, його розвиток в Україні і світі, а також з біографії відомих героїв українського спорту.

Різноманітні енциклопедії,  журнали,  видання присвячені Олімпійським іграм, Юнацьким Олімпійським іграм та фестивалям, які відбувались у світі останнім часом та у яких брали участь  збірні команди України. З таких джерел можна дізнатись не тільки все стосовно найважливішого спортивного свята чотириріччя – Олімпійські ігри, але й дізнатись про країну у якій відбувається подія Олімпійського масштабу. Визначні історичні події, пам‘ятки архітектури, спортивна інфраструктура, культурні особливості країни та ще багато цікавого можна знайти на сторінках видань «Олімпійської книги».

Олімпійська книга

Олімпійська книга

Сподіваємося, що юні сквошисти почерпнуть для себе по-справжньому цінну інформацію для кожного спортсмена – це все про тренування, правильне харчування і досвіді успішних людей зі світу спорту. Історія олімпізму рясніє іменами видатних спортсменів, які прославляли свої країни та дали гідних приклад для наслідування.Мітки: