ІІІ-й Київський спортивний фестиваль «Веселі старти на роликах»

Автор | 28 серпня 2013 | Переглядів: 77

24 серпня в Києві на Хрещатику  з нагоди святкування Дня Незалежності України відбувся ІІІ-й Київський спортивний фестиваль «Веселі старти на роликах». За підтримки Київської міської державної адміністрації, Київського міського відділення НОК України, Департаменту освіти, науки, молоді та спорту, Київської міської незалежної федерації роликового спорту всіх видів та напрямків. Участь у фестивалі взяли всі бажаючі незалежно від віку, працював безкоштовний прокат роликів для киян та гостей міста.

В рамках заходу “Веселі старти на роликах” були проведені змагання «М’яч у ворота», «Юркий м’яч з ключкою», “U-Jump” з екстримального катання на роликах в стилі фріскейт, “Слалом”, “Спортивна сім ҆я на роликах”, також були розіграні персональні номінації: «За волю до перемоги», «За краще володіння роликами», «Кращий друг, який підтримує», «За активний відпочинок на роликах», «Швидкий ролер». Самому молодшому учаснику виповнилося 2,5 роки. Переможці та призери були нагороджені дипломами та цінними подарунками в рамках фестивалю.

В урочистому відкритті заходу та нагородженні взяли участь: перший заступник голови КМВ НОК України, заступник директора департаменту освіти, науки, молоді та спорту – Вадим Костюченко, Член виконкому Київського міського відділення НОК України, Віце-президент Київської міської незалежної федерації роликового спорту всіх видів та напрямків, – Сергій Тимофєєв.

 Мітки: ,