ІІ Малі олімпійські ігри відбулись у ЗНЗ №36

Автор | 11 вересня 2017 | Переглядів: 65

11 вересня в школі І-ІІІ ступенів №36 імені С.П.Корольова пройшло незвичайне свято, це свято Олімпійське, яке проводиться  у школі кожного року в рамках Всеукраїнського Олімпійського тижня.

Один раз на два роки спалахує Олімпійський вогонь шкільної олімпіади. Олімпійський рух поширює у світі ідеї здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту, сприяє налагодженню дружніх стосунків між народами, континентами. За традицією на церемонії відкриття Ігор запалюють Олімпійський вогонь.

Священний вогонь миру і дружби прибув до столичної школи №36. Запалили Олімпійський вогонь – символ миру і дружби. Естафету священного олімпійського вогню над шкільним стадіоном пронесли: спортивна сім’я Балакіних – Харковлюк – Балакіна Наталя Валеріївна, Майстер спорту України, призер Чемпіонату Світу з гірськолижного спорту, Чемпіонка Європи з роликового спорту у категорії Мастерс, Балакін Костянтин Миколайович, голова технічного комітету у Міжнародній Федерації роликового спорту, член Ради Української Федерації роликового спорту, переможець та призер національних змагань з роликового спорту, Балакін Тимофій, учень 7-Б класу – переможець міських та призер Всеукраїнських змагань з роликового спорту, Малярчук Ілона, учениця 9-А класу – призер Чемпіонату України з регбі, Калініченко Євгеній, учень 9-А класу, Чемпіон Міжнародних змагань з регбі (“Cup World Competitions”, Австрія, 2017).

 На шкільному стадіоні вихованці спортивних секцій презентували популярні види спорту серед учнівської молоді нашої школи – тхеквондо, футбол, художню гімнастику, чирлідінг, спортивне орієнтування, регбі.

Директор школи Фещенко Сергій Миколайович відкрив ІІ Малі Олімпійські ігри.

Президент «Шкільної космічної агенції» шкільного самоврядування Григорій Кварцяний зачитав Лист Миру – мрію дітей та дорослих, який разом відпустили у небо з п’ятьма різнокольоровими кульками, що символізують п’ять олімпійських кілець – єднання людей 5 континентів – з прагненням Миру на планеті Земля.

 На свято завітали почесні гості: провідний спеціаліст Управління Молоді та спорту Київської Міської державної адміністрації Миленька Світлана Миколаївна, начальник Відділу у справах сім’ї, молоді і спорту Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Нечитайло Максим Олександрович, учасниця чотирьох Олімпіад (1998, Японія; 2002, США; 2006, Італія), прапороносець Збірної України в 2010 році у Ванкувері (Канада) – Майстер Міжнародного класу із санного спорту Лілія Анатоліївна Лудан.

Переможці ІІ Малих Олімпійських ігор  та школа отримали подарунки від Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України.

джерело: Офіційний сайт управління освіти Голосіївської районної у місті Києві державної адміністраціїМітки: