ІІ етап “Олімпійського лелеченя” на Оболоні

Автор | 21 листопада 2014 | Переглядів: 154

Олімпійське лелеченя 2014-2015 Оболонь 20 листопада визначився переможець ІІ етапу Всеукраїнського заходу “Олімпійське лелеченя” в Оболонському районі міста Києва.

До фіналу районних змагань вийшли такі навчальні заклади: школи №245, №226, №8, №239, № 104; гімназії №143 і “Потенціал”. Захід відбувався на спортивній базі Середньої спеціалізованої школи № 298.

Урочиста хода учасників змагань та державний гімн відкрили районні змагання найулюбленішого спортивного заходу серед дітей “Олімпійське лелеченя”. Вітали майбутніх чемпіонів член виконавчого комітету Київського міського відділення НОК України Сергій Тимофєєв та стипендіат КМВ НОК України Рибальченко Наталія, а також представник управління освіти Оболонського району міста Києва Ігор Грень.

Наразі тривають відбіркові змагання  в багатьох київських навчальних закладах, адже попереду міський фінал де на кону поїздка до дитячого табору для участі у фіналі Всеукраїнського заходу серед дітей та юнацтва “Олімпійське лелеченя”. А це завжди нові друзі, нові враження та перемоги. Так, звичайно доведеться подолати не одну сходинку аби опинитись серед щасливчиків що відвідають справжнє дитяче свято спорту, але воно того варте.

Команди, одна за одною вправно долали естафету та змагались не на жарт за путівку у міській фінал. Отже, у запеклій боротьбі місця розподілились таким чином:

І місце – учні гімназії №143

ІІ місце – учні загальноосвітньої школи №104

ІІІ місце – учні загальноосвітньої школи № 245

Переможці та призери заходу отримали дипломи та подарунки від Київського міського відділення НОК України. Всі інші учасники, а також і їх викладачі отримали дипломи за участь у ІІ етапі Всеукраїнського заходу “Олімпійське лелеченя”.

Також дипломи за підтримку та пропаганду олімпійського руху отримали  викладачі фізичного виховання які підготували команди для участі у змаганнях, а саме – викладач фізичної культури гімназії №143 Ружанська Оксана Віталіївна, викладач фізичної культури загальноосвітньої школи №104 Федорченко Руслан Вікторович, викладач фізичної культури загальноосвітньої школи № 245 Надельніков Олексій Петрович.

Київське міське відділення висловлює подяку директору спеціалізованої школи № 298 Папіренку Ігору Володимировичу, а також головному судді змагань  Сміновській Аллі Миколаївні та секретарю Білій Інні Миколаївні.Мітки: