Ігри юних олімпійців з хокею з шайбою

Автор | 18 грудня 2017 | Переглядів: 22

16-17 грудня в Спорт – комплексі АТЕК, за ініціативи Київського міського відділення НОК України відбулись “Ігри юних олімпійців” з хокею з шайбою серед команд ХК «АТЕК» – ХК «Днепр» – ХК «Сокіл» – ХК «Крижинка».

З метою розвитку та гідного виховання майбутніх українських хокеїстів з 2016 року в СК «Атек» регулярно проводяться дитячі хокейні турніри, товариські зустрічі та комплексі заходи з розвитку хокею та залученню дітей та їх батьків до занять цим чудовим видом спорту.

Напередодні зимових канікул, які вже незабаром розпочнуться в школярів, юні хокеїсти зустрілись на льоду, щоб в черговий раз довести, що перемога це не головне – головне участь, старанність та відданість улюбленому спорту. Захід спрямовано на підтримку українського хокею та підняття рівня зацікавленості дітей та молоді цим видом спорту.

Змагання проходили в  чесній боротьбі за олімпійськими цінностями: взаємоповага, дружба, рівність, натхнення, досконалість, сміливість та завзятість. Саме такі життєві ідеали роблять зі спортсменів переможців. Сподіваємось на те, що маленькі хокеїсти, які днями брали участь у Іграх юних олімпійців вже зовсім скоро розпочнуть підкорювати світові арени де з гордістю будуть представлять Україну.

По закінченню змагань гравці зустрічі отримали пам’ятні призи та сувенірну атрибутику Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України.Мітки: ,