Ігри юних олімпійців з хокею з шайбою відбулись у столиці України

Автор | 12 лютого 2018 | Переглядів: 25

Ігри юних олімпійців

10-11 лютого не тільки українські олімпійці змагались у корейському Пхьончхані, а й малі  хокеїсти приймали участь у Іграх юних олімпійців в Києві на льодовій арені СК Атек.

На підтримку українських атлетів, що зараз беруть участь  у самій знаковій події чотириріччя – Зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані, Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України організувало та провело змагання серед дитячих хокейних команд міста Києва та Київської області  «Ігри юних олімпійців з хокею з шайбою».

Участь в змаганнях взяли ХК Крижинка, ХК Білий Барс, ХК Атек та ШК Київ. Змагання проходили у дуже серйозній, але дружній боротьбі, змагались юні атлети самовіддано. Сил та наснаги надавали думки про те, що у майбутньому, може саме вони будуть захищати честь рідної України на світових змаганнях. Сьогодні ж, у час коли весь світ спостерігає за Олімпійськими іграми, коли жоден мешканець нашої країни не зможе залишатися байдужим до змагань подібного масштабу, особливо приємно отримувати подарунки з олімпійською символікою від Київського міського відділення НОК України.Мітки: , ,