Ігри юних олімпійців з хокею з шайбою приймав СК “Атек”

Автор | 21 травня 2018 | Переглядів: 13

Ігри юних олімпійців

20 травня в Спорт – комплексі АТЕК, за ініціативи Київського міського відділення НОК України відбулись “Ігри юних олімпійців” з хокею з шайбою серед команд ХК «АТЕК» – ХК  «Крижинка».

З метою розвитку та гідного виховання майбутніх українських хокеїстів з 2016 року в СК «Атек» регулярно проводяться дитячі хокейні турніри, товариські зустрічі та комплексі заходи з розвитку хокею та залученню дітей та їх батьків до занять цим чудовим видом спорту.

Напередодні літніх канікул, які вже незабаром розпочнуться в школярів, юні хокеїсти зустрілись на льоду, щоб в черговий раз довести, що перемога це не головне – головне участь, старанність та відданість улюбленому спорту. Захід спрямовано на підтримку українського хокею та підняття рівня зацікавленості дітей та молоді цим видом спорту.

Ігри юних олімпійців

Ігри юних олімпійців

Змагання проходили в  чесній боротьбі за олімпійськими цінностями: взаємоповага, дружба, рівність, натхнення, досконалість, сміливість та завзятість. Саме такі життєві ідеали роблять зі спортсменів переможців. Сподіваємось на те, що маленькі хокеїсти, які днями брали участь у Іграх юних олімпійців вже зовсім скоро розпочнуть підкорювати світові арени де з гордістю будуть представлять Україну.

По закінченню змагань гравці зустрічі отримали пам’ятні призи та сувенірну атрибутику Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України.Мітки: ,