Ігри юних олімпійців з дзюдо на призи Святого Миколайчика

Автор | 17 грудня 2017 | Переглядів: 267

Ігри юних олімпійців з дзюдо

16 грудня 2017 року на спортивній базі Спортивного клубу « мастер» відбувся турнір «Ігри Юних Олімпійців з » на призи Святого Миколайчика серед юнаків та дівчат 2008-09, 2010-13р.н.

Організаторами змагань виступили Київське міське відділення НОК України та Спортивний клуб «Дзюдо мастер».

Захід проводився з метою популяризації та розвитку дзюдо в Україні, залучення більшої кількості підростаючого покоління до занять спортом, підвищення рівня спортивної майстерності юних дзюдоїстів, зміцнення дружніх стосунків між, спортсменами інших спортивних організацій міста та району.

Ігри юних олімпійців з дзюдо

Ігри юних олімпійців з дзюдо

Чотирьох та п‘яти річні малюки змагались як дорослі дзюдоїсти наполегливо та старанно виконували захвати та кидки прислухаючись до порад тренера. Жага до перемоги була не аби яка, тому боролись до останнього, адже в команді підтримки батьки, дідусі та бабусі, хрещені, братики та сестри. Для багатьох дітей це перший старт, перша перемога та перший п‘єдестал пошани. Така кількість учасників та вболівальників була приємною несподіванкою, да зайвий раз підкреслила те, що дзюдо в Україні є надзвичайно популярним видом спорту.

У старшій віковій групі змагання проходили ще завзятіше, адже у дітей вже є досвід у змаганнях та певний арсенал навичок який вони залюбки демонстрували у чесній боротьбі.

Неможна не відзначити роботу судій які фахово провели суддівство змагань.

Ігри юних олімпійців з дзюдо

Ігри юних олімпійців з дзюдо

Переможці, призери та учасники Ігор юних олімпійців з дзюдо були нагороджені призами від організаторів змагань.

Київське міське відділення висловлює щиру подяку тренерам та суддям які зробили для юних дзюдоїстів справне спортивне свято.

 Мітки: , ,