“Ігри юних олімпійців” серед ролерів України

Автор | 12 грудня 2017 | Переглядів: 134

9 грудня за підтримки Київського міського відділення НОК України, Київської міської федерації роликового спорту та ролер клуб «САМ рейсінг тім» відбулись вже традиційні, щорічні змагання зі швидкісного бігу на роликових ковзанах “Ігри юних олімпійців”.

Зимовий Кубок SAM Roller Club, в рамках якого і відбулись Ігри юних олімпійців, зі швидкісного бігу на роликових ковзанах серед дорослих, юніорів, кадетів, дітей складається з трьох етапів, перший з яких і відбувся сьогодні. Наступні два етапи буде проведено 20 січня та 24 лютого 2018 року.

По закінченню Ігор юних олімпійців з роликового спорту було визначено переможців та призерів в кожній віковій категорії за ґендерною диференціацією по сумі балів, набраних на всіх дистанціях. За остаточними результатами – сумою балів, набраних на трьох етапах, буде розігруватися Кубок за перше місце.

В рамках змагань член виконкому КМВ НОК України, начальник управління фізичної культури та спорту Київської облдержадміністрації Сергій Тимофєєв урочисто передав договір про співпрацю і співробітництво між Управлінням та Федерацією роликового спорту президенту федерації Олександру Симоненку. Також Сергій Олександрович відзначив почесними грамотами за популяризацію та розвиток роликового спорту в Київській області представника Української федерації роликового спорту та суддю Олександра Музику ті відповідального секретаря Федерації Олену Негоду.

Джерело:Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністраціїМітки: ,