«Ігри юних Олімпійців» – Хокей для всієї сім’ї в КДЮСШ «Атек»

Автор | 28 листопада 2018 | Переглядів: 23

Завдяки плідній співпраці Київського міського відділення Національного Олімпійського комітету України та комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «» протягом останніх років відбувається розвиток дитячого хокею в Києві.

 

Кожну неділю в рамках проекту «Ігри юних Олімпійців» проходять різноманітні матчі серед дитячих хокейних команд різних вікових категорій міста Києва та України.

Також регулярно проходять ігри за участю батьків. Вони разом з синами грають в одній команді. Це великий стимул для підростаючого покоління, чудова підтримка та можливість позмагатись на іншому рівні. А поки батьки з синами грають, на трибунах їх щосили підтримують матері.
Така практика сприяє зміцненню сім’ї та вихованню хлопців не тільки як спортсменів, а й справжніх чоловіків.

Київське міське відділення Національного Олімпійського комітету України та комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Атек» і в подальшому планують плідно співпрацювати по розвитку дитячого хокею у місті Києві.

 

Кожні вихідні в спортивному комплексі «Атек» проходять ігри серед дітей та аматорських команд. Запрошуємо всіх відвідати спортивні баталії та насолодитись грою. Чекаємо вас за адресою спортивного комплексу вул. Чистяківська, 20. Вхід вільний.
Мітки: , ,