Ігорю Лисову вручена Європейська олімпійська лаврова нагорода

Автор | 27 листопада 2017 | Переглядів: 80

Щороку під час Генеральної асамблеї Європейських Олімпійських Комітетів () у присутності усіх представників 50 НОКів континенту вручають найвищу нагороду організації – Європейську олімпійську лаврову нагороду.

Її удостоюються за значний внесок у розвиток спорту, досягнення видатних заслуг в світі спорту, внесок у розвиток співпраці між Національними олімпійськими комітетами Європи.

Приємно, що другий рік поспіль ініціатива Національного олімпійського комітету України щодо відзначення українців знаходять підтримку європейських колег. У 2016 володаркою почесної нагороди стала головний тренер збірної України з синхронного плавання Світлана Саідова, а цього року – президент Федерації України зі стрибків у воду, член Виконкому НОК Ігор Лисов, який доклав великих зусиль для проведення в Києві на найвищому рівні чемпіонату Європи, де українські стрибуни у воду здобули перемогу в загальнокомандному заліку.

Олімпійська родина України на чолі з президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою вітає лауреата з високою нагородою й бажає подальших успіхів у популяризації свого улюбленого виду спорту в Україні та розвитку олімпійського руху.Мітки: