I Чемпіонат України зі сквошу серед юніорів

Автор | 12 грудня 2016 | Переглядів: 31

І Чемпіонат України зі сквошу серед юніорів

Вже третій рік поспіль Київське міське відділення підтримує такий вид спорту як . Щороку в Києві відбувається серед дорослих, але й наймолодші учасники брали в ньому участь. Сьогодні, за підтримки Київського міського відділення відбувся Перший в історії зі сквошу серед юніорів, якій вийшов дійсно видовищним і атмосферним. До Києва приїхало близько сотні учасників, які боролися за призи в різних вікових категоріях. І нехай імена призерів змагань були прогнозовані, ніхто з учасників турніру не поїхав розчарованим. Дивлячись на відгуки присутніх на першості глядачів і учасників, ці два дні дали максимум позитиву кожному з них.

Чемпіонат України зі сквошу серед юніорів

Чемпіонат України зі сквошу серед юніорів

Для деяких  дітей можливість зіграти в такому престижному змаганні дало поштовх для розвитку в майбутньому, хтось отримав можливість набратися майстерності в іграх з більш досвідченими суперниками. Ті, хто лише недавно став займатися сквошем, щиро раділи хоча б одному виграному очку, а майстри своєї справи зовсім не збиралися піддаватися і переживали від того, що не вдавалось вигравати “всуху».

Приємно що на відкриття чемпіонату завітали зірки мирового рейтінгу зі сквошу ірландець Дерек Райн та автралієць Алекс Гоуф.

Було приємно спостерігати за тим, як юні сквошісти ловили і фіксували кожен рух своїх недавніх суперників. Може, саме тому півфінали і фінали в усіх категоріях були настільки цікавими? Категорія В-11 порадувала великою кількістю учасників. 17 юних сквошістів боролися за право називатися першим чемпіоном України серед юніорів. Після складного групового турніру визначились найсильніші.

Дебютний чемпіонат України серед юніорів вдався на славу. Тепер все в очікуванні наступного сезону – там-то боротьба буде більш насиченою.

Призери та переможці були нагородженні цінними подарунками від Київського міського відділення НОК України

I Чемпіонат України серед юніорів

(Київ, 03-04.12.2016)

призери

Категорія B-11

 1. Лук’ян Глущенко
 2. Дмитро Торубара
 3. Назар Андрушко

Категорія B-13

 1. Дмитро Щербаков-мл.
 2. Максим Федина
 3. Остап Біляєв

Категорія B-15

 1. Юлій Лаукарт
 2. Юрій Ломіковський
 3. Михайло Кутковський

Категорія G-11

 1. Анна Гуляєва
 2. Мілена Величко
 3. Софія Зражевская

Категорія G-13

 1. Владислава Твердохліб
 2. Ольга Котова
 3. Марія Дорошік

Категорія G-17

 1. Аліна Бушма
 2. Юлія Жуковец

3-4. Віталія Щелканова /Анна СамуйлікМітки: , ,