Гімнастка Анастасія Бачинська – дворазова бронзова медалістка ЮОІ-2018!

Автор | 17 жовтня 2018 | Переглядів: 0

На медальній ноті завершує свій виступ в олімпійському Буенос-Айресі наша 15-річна представниця спортивної гімнастики Анастасія Бачинська.

У заключному виді змагань серед дівчат у вільних вправах учениця Ганни Лев показала третій результат і додала до “бронзи” у багатоборстві ще одну медаль такого ж ґатунку.

Таким чином, в активі збірної України 19 медалей, сім з яких золоті, п’ять срібних та сім бронзових.

Після здобуття другої бронзової медалі на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх у вільних вправах наша гімнастка Анастасія Бачинська відзначила, що ця нагорода набагато важливіша та цінніша за її бронзовий виступ у багатоборстві.

«Чесно кажучи, сьогоднішня медаль набагато важливіша для мене, ніж нагорода в багатоборстві. Мені дуже хотілося порадувати глядачів в залі та всю Україну, й показати все, на що я здатна. Під час цього виступу я віддала всі свої сили та енергію, адже дуже хотіла доказати усім, що гідна цієї медалі й це ще не кінець», – сказала Настя.

Вона додала: «У майбутньому хочу змінити свою програму. Мені вона дуже подобається, але вважаю, не можна стояти на місці – треба завжди шукати шляхи нові шляхи для реалізації своїх намірів та мрій».Мітки: , ,