Гімнаст Назар Чепурний: «Хочу здобути для України ще медаль»

Автор | 12 жовтня 2018 | Переглядів: 6

ІІІ ЮОІ

15-річний український гімнаст Назар Чепурний здобув золоту олімпійську нагороду Буенос-Айреса-2018 у складі «Команди Сімони Байлз», у яку разом з ним увійшли Крістіан Балаш з Угорщини, Руан Лендж з ПАР, Тамара Аніка Онг з Сінгапуру, Фам Ну Фуонг з В’єтнаму, Альба Петіско з Іспанії, болгарська змішана пара в акробатиці Маріела Костадінова/Панайот Дімітров, представниці художньої гімнастики Таліса Торретті з Італії, росіянка Дарія Трубнікова, Єлизавета Лузан з Азербайджану, а також батутисти Ліам Крісті з Австралії та китаєць Фань Сіньі.

За регламентом змагань, переможець мультидисциплінної першості визначався за сумою індивідуальних місць членів команди, показаних у кваліфікаційних змаганнях кожної дисципліни відповідно. Команда з найменшою сумою за і піднялася на першу сходинку п’єдесталу (293 очки). Друге місце посіла «Команда Макса Уітлока»  (349), третє – «Команда Оксани Чусовітіної» (352).

ІІІ ЮОІ

Новоспечений чемпіон ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор у командних змаганнях з мультидисциплін гімнастики Назар Чепурний прокоментував прес-службі Національного олімпійського комітету України здобуття медалі найвищого ґатунку аргентинському Буенос-Айресі:

«Медаль це є медаль! Будь-яка нагорода завжди важлива та цінна для спортсмена, тим паче олімпійська! Ще й золота! Вірю, що ця медаль додасть мені впевненості й сил для участі в індивідуальних фіналах. Вважаю, що змагання змішаних команд – це рулетка. В Буенос-Айресі для мене вона вдало зіграла, тому щось в цьому є! Безумовно, я радий та щасливий, але не розслабляюся і намагаюся далі йти гідно в фінали і хочу здобути для України ще медаль».

Нагадаємо, сьогодні вночі о 01:00 за київським часом Назар виступатиме у фіналі багатоборства.

Тримаймо кулачки за нашого чемпіона та бажаємо вдалого виступу!Мітки: ,