ХХІV збір-похід «Козацькими шляхами»

Автор | 13 травня 2014 | Переглядів: 129

«Козацькими шляхами» -  2014На початку травня біля села Виграїв, Корсунь-Шевченківського району Черкаської області відбувся ХХІV традиційний збір-похід дитячих та молодіжних організацій «Козацькими шляхами» під гаслом «Я-МИ-УКРАЇНА» . З метою творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей та молоді, а також з нагоди відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка. Київський міський осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Національна організація скаутів України” спільно з Київським міським центром соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді  за підтримки Київського міського відділення НОК України провела ХХІV традиційний збір-похід «Козацькими шляхами». Учасниками  збору стали близько 700 осіб – представники всеукраїнських громадських дитячих та молодіжних організацій, організовані групи шкіл, інші виховні навчальні заклади, волонтерські загони.

збір-похід "Козацькими шляхами" - 2014

збір-похід "Козацькими шляхами" - 2014

У зборі-поході візяли участь діти з 15 областей України, як досвідчені туристи, так і початківці. Всі вони перебували під пильним наглядом інструкторів, для яких кожен Козацький шлях – це визначна подія. Під час збору – походу для всіх учасників були створені умови для творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, шляхом проведення різноманітних майстерень, ігор, тренінгових занять, конкурсів, фестивалів, концертів та спортивних змагань. Учасники проживали організованими групами у наметах, готували їжу на багатті, оволоділи навичками самообслуговування, куховарства, життя на природі та спільної діяльності в колективі однодумців.

Переможці у таких спортивних іграх як «Соціальний марафон», «Спортивна », «Змагання на каяках», «Скеледром», «Тролей/переправа»  були нагороджені  призами від Київського міського відділення НОК України.  Мітки: , ,