Фінальні змагання Зимового Кубку «САМ ролер клуб» 2016-2017

Автор | 6 березня 2017 | Переглядів: 60

4 березня 2017 року завершились традиційні змагання зимового періоду зі швидкісного бігу на роликових ковзанах Зимовий Кубок «САМ ролер клуб» 2016-2017, що проходили під егідою Київської міської незалежної федерації роликового спорту всіх видів та напрямків.

На третьому етапі в рамках змагання відбулись «Веселі старти на роликах», переможці та призери яких були нагороджені призами від Київського відділення НОК України.

Спортсмени боролись за Кубок, отримуючи бали на трьох етапах змагань: 10 грудня 2016 року , 28 січня 2016 року та 4 березня 2017 року, на ролер-треку ТРЦ «Дрім Таун».

Змагання сміливо можна назвати всеукраїнськими, так як участь приймали спортсмени із Києва, Бучі, Ірпеня, Харкова, Дніпра. А на першому етапі брали участь навіть гості із Білорусі.

Володарями Зимового Кубку «САМ ролер клуб» 2016-2017 у вікових категоріях стали:

Діти Д – Корольов Микита та Шаповалова Марія з Києва;

Діти С – Щетина Ральф та Маленко Софія з Києва;

Діти В – Шкряда Микита та Лузакова Анастасія з Києва;

Діти А – Костенко Олег та Репецька Світлана з Харкова;

Кадети – Фомічов Андрій з Києва;

Абсолют – Мохнач Роман та Музика Анна з Києва.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів, бажаємо нових перемог та здобутків!

На церемонії нагородження в урочистій обстановці отримали посвідчення та значки, відповідно присвоєних Мінмолодьспортом спортивних звань, київські спортсменки:

Музика Анна – майстра спорту України міжнародного класу;

Гришина Ольга, Білозерська Єлизавета та Шостак Марія – майстра спорту України.

Участь в урочистому нагородженні призерів та переможців взяли:  президент Української федерації роликового спорту Олександр Симоненко, член виконкому Київського міського відділення НОК України, президент Київської міської незалежної федерації роликового спорту всіх видів та напрямів Сергій Тимофєєв, головний суддя змагань Музика Олександр.

Дякуємо організаторам змагань «САМ ролер клуб», суддівській колегії, вболівальникам за пропаганду здорового способу життя, активного відпочинку та популяризацію роликового спорту!

Офіційні протоколи з’являться на сайті організатора трохи згодом.Мітки: