Фінальні змагання Кубок “Золотого карася”

Автор | 4 червня 2018 | Переглядів: 11

Завершальні змагання навчально-тренувального 2017-18 року “Мій вибір – здоров’я” та Кубок “Золотого Карася” пройшли на “УРА!” за підтримки Київського відділення Національного олімпійського комітету України.

Метою проекту є популяризація здорового способу життя та змістовного дозвілля серед  студентської молоді. Змагання з на Кубок “Золотого карася” відбуваються  в перший понеділок червня в рамках загальноуніверситетської секції «Grinchenkoswimming», в якій займаються всі студенти, які хочуть опанувати техніку плавання. Змагання відкриті і включають наступні складові:

  • Команди структурних підрозділів (до 6-ти осіб від кожного: 3 юнаки та 3 дівчини) змагаються за студентський Кубок «Золотого карася» на дистанції 100 м комплексно. Студенти спеціальності “Фізичне виховання” у командному заліку на Кубок “Золотого карася” участі не беруть.
  • Серед гостей змагань розігрується кубок за участю студентів спеціальності “Фізичне виховання” та дітей, що займаються у басейні Університету Грінченка. Змішані  команди (по 6 студентів та 6 дітей з числа кращих) змагаються за перехідний кубок на дистанції 12 х 25 м вільним стилем.

Структурні підрозділи університету боролись за перехідний кубок, який щорічно розігрується на дистанції 100 м комплексно. Крім того, студенти та гості змагались на дистанціях 50 м всіма спортивними способами (вільний стиль, кроль на спині, батерфляй та брас) та 400 м вільним стилем.

Кращі отримали цінні подарунки від Київського міського відділення Національного Олімпійського Комітету України, медалі та грамоти. Чекаємо всіх у наступному навчально-тренувальному році!

 Мітки: