Фехтувальник Андрій Ягодка – чемпіон І Європейських ігор!

Автор | 22 червня 2015 | Переглядів: 14

 

  І Європейські ігри Баку 2015Блискучий старт задає український шабліст Андрій Ягодка для наших фехтувальників, змагання яких сьогодні стартували на І Європейських іграх. У фінальному поєдинку українець впевнено перемагає суперника з Румунії Тіберіу Долнічеану – 15:10 та приносить Україні золоту медаль. Ця медаль стає тридцять першою нагородою в скарбничці української збірної в Баку. Наразі, в активі нашої команди 6 золотих, 11 бронзових та 14 бронзових медалей.

Чемпіон І Європейських ігор з на шаблях Андрій Ягодка одразу після отримання медалі найвищого ґатунку прокоментував свій виступ прес-службі НОК України. Ось що сказав український чемпіон:

«З ранку день складався не дуже вдало для мене. Я маю на увазі, що був невдоволений собою. Поєдинки проходили дуже важко, але з кожним кроком, який наближав мене до фіналу, ставало легше й додавалася впевненість».

І Європейські ігри Баку 2015

«Фінальна зустріч з румунським шаблістом була непростою. Він випереджав мене у рахунку, але все ж таки мені вдалося перехопити ініціативу у свої руки та вирвати перемогу. Хочу побажати нашим спортсменам вірити у свої сили, тоді перемога обов’язково прийде», – додає Андрій.Мітки: ,