Дзюдоїстка Наталія Чистякова виборює “срібло” Олімпійського фестивалю

Автор | 29 липня 2017 | Переглядів: 2

П’яту нагороду для України на змаганнях ХIV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю, що триває в угорському Дборі, принесла дзюдоїстка Наталія Чистякова у ваговій категорії до 70 кг.

На шляху до омріяної медалі наша спортсменка перемогла суперниць із Польщі, Нідердландів та Андори. У фінальній сутичці в запеклій боротьбі українка поступилася спортсменці із Білорусі і стала володаркою “срібла”.
Додамо, що наразі в активі юних олімпійців України 5 медалей – 1 золота, 3 срібні та  1 бронзова нагороди.

Спортсменка так прокоментувала свій виступ.

«Я дуже рада своєму результату, тому що це – моя перша нагорода на європейських стартах. Нехай це лише «срібло», але тренер сказав, що він задоволений, що все у мене попереду. В мене ще один кадетський рік попереду. Сподіваюсь буде ще краще і буде більше медалей. Звичайно, трохи образливо, що так склалось у фіналі. Я могла виграти у білоруски, адже сили рівні, але чогось не вистачило», – поділилися дзюдоїстка.