Дзюдоїст Олег Вередиба приносить Україні першу медаль Юнацької Олімпіади-2018!

Автор | 8 жовтня 2018 | Переглядів: 12

В перший же змагальний день ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор в аргентинському Буенос-Айресі наші юні олімпійці дарують чудовий привід для гордості та радості за них всім вболівальникам України.

Наш дзюдоїст Олег Вередиба у ваговій категорії 55 кг виборює бронзову нагороду. У втішному фіналі українець здобув перемогу над суперником з Франції.

Одним з перших Олега та його наставника Юрія Пирога привітав президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, який підтримував спортсмена на трибуні під час його виступу. Керманич НОК побажав Олегу, щоб цей чудовий здобуток Юнацької Олімпіади став гарним доробком для блискучих успіхів у дорослому спорті.

Одразу після здобуття бронзової нагороди на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх наш дзюдоїст Олег Вередиба в бесіді з прес-службою Національного олімпійського комітету України сказав: «Емоції переповнюють! Чесно кажучи, ще не можу повірити, що виграв Олімпійську медаль».

Під час виступу на трибунах Олега підтримували колеги по олімпійській збірній та президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.

«Хочу щиро подякувати всім, хто підтримував мене сьогодні в цьому залі! Я все це відчував й чув! Коли чуєш вигуки «Україно! Україно!», то в тебе з’являються нові сили й неймовірне бажання йти вперед і лише перемагати. Дуже дякую нашій команді! Обов’язково буду підтримувати друзів з інших видів спорту під час їхніх виступів в Буенос-Айресі», – додав наш новоспечений бронзовий призер ЮОІ-2018.Мітки: ,