Дитячий центр “Артек” приймав у себе чемпіонат з флорболу

Автор | 2 травня 2018 | Переглядів: 12

28 квітня, на спортивній базі Дитячого центру АРТЕК за ініціативи Київського міського відділення НОК України відбувся чемпіонат з флорболу. Київське міське відділення НОК України спільно з Дитячим центром сприяє залученню якомога більшої кількості дітей та молоді до занять фізичною культурою та спортом, а також до здорового способу життя. Різноманітні спортивні активності проходять на території Дитячого центру вже не вперше, та мають не аби який попит у дітей, адже завжди цікаво дізнатись та випробувати себе у новому виді спорту.

– командний вид спорту з сімейства хокею. Грається в закритих приміщеннях на твердому рівному підлозі пластиковим м’ячем, удари по якому наносяться спеціальним ключкою. Мета гри: забити м’яч у ворота або мат суперника. Безконтактна гра. Єдиним дозволеним силовим прийомом є гра плечем в плече, у випадку ведення боротьби за м’яч, не контрольований жодним з гравців.

Чемпіонат із флорболу на артеківському футбольному полі провели вперше, між командами п’яти співдружностей, які представили діти віком до 12 років. Динаміка гри передбачає багато напружених моментів, та має в собі багато елементів хокею. Навички отримані при грі у флорбол стануть у нагоді, адже володіння м’ячем вимагають різні види спорту.

Отже, у запеклій боротьбі перемогла дружба! Учасники матчевої зустрічі отримали дипломи та подарунки з олімпійською символікою від Київського міського відділення НОК України.Мітки: , ,