Дитяча хокейна ліга “АТЕК” Київ – “Торнадо” Київ

Автор | 28 листопада 2016 | Переглядів: 98

атек-торнадо

Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України прагне перевернути увагу громадськості до зимових олімпійських видів спорту напередодні старту XXIII зимових Олімпійських ігор 2018 року в Пхьончхані. Зокрема підтримкою Дитячої хокейної ліги, чемпіонат якої нещодавно розпочався у Києві.

27 листопада в Спорт комплексі АТЕК, в рамках дитячої хокейної ліги 2006-2007 року народження відбулась гра серед команд “АТЕК” м.Київ – “Торнадо” м.Київ. Поєдинок завершився перемогою команди “Атек” з рахунком 10 : 3.

З метою розвитку та гідного виховання майбутніх українських хокеїстів з 2016 року в СК «Атек» проводиться чемпіонат Дитячої хокейної ліги.

Матчі чемпіонату відбуваються на всьому ігровому майданчику для збільшення відпрацювання технічних елементів у майбутніх хокеїстів.

У Києві чемпіонат проводиться між командами, що займаються в м.Києві та Київській області. З сезону 2016/2017 в чемпіонаті беруть участь 6 команд які розбиваються на дві вікові категорії – старші (9-11 років) і молодші (6-8 років).

По закінченню змагань переможцями стають команди, які набирають більшу кількість очок в групі.

Переможці та кращі гравці зустрічі отримують пам’ятні призи та  сувенірну атрибутику Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України.Мітки: ,