Дует синхроністок – бронзові призерки Євроігор-2015

Автор | 15 червня 2015 | Переглядів: 16

Синхронне плавання

Сьогодні на Європейських іграх в Баку перший комплект нагород в синхронному плаванні розіграли дуети. Наші Яна Нарєжна і Єлизавета Яхно впевнено пройшли кваліфікаційний етап і до фіналу підійшли з другим результатом (87.5333), тож всі вболівальники сподівались на успішний виступ українок.

І дівчата не підвели. Експресивно, технічно виконали спортсменки свою програму і стали бронзовими призерками I Європейських ігор. За підсумками двох програм українки набрали 161.6500 балів. Чемпіонками змагань прогнозовано стали росіянки (169.0568), «срібло» – у дуету з Австрії (162.8395)

Після вручення бронзових медалей президентом Європейських Олімпійських Комітетів Патріком Хіккі нашому синхронному дуету Яні Нарєжній і Єлизаветі Яхно, дівчата поділились з нами своїми враженнями.

«Дуже багато позитивних ємоцій від самих змагань, сподобався зал, сама організація і звісно ж вболівальники. Ми вірили, що будемо в призах, так воно й сталося. Дякуємо нашим вболівальникам, яких було багато на трибунах, за їх підтримку, вона відчувалась і під час виступу. Приємно, що за переживали і вболівальники з інших країн. Неймовірно раді медалі, думаємо, що це лише початок наших майбутніх перемог як на Європейському так і світовому рівні».

За інформацією www.noc-ukr.orgМітки: ,