Do like OLYMPIANS

Автор | 14 квітня 2014 | Переглядів: 68

Do like OLYMPIANS10 квітня в Спортивному клубі “Добро”, що в Дарницькому районі міста Києва відбувся перший захід присвячений новому проекту Національного олімпійського комітету України .

Всеукраїнський захід має привертати увагу молоді та школярів до спорту, олімпійських цінностей та здорового способу життя. Уславлені українські олімпійці відвідують навчальні заклади  та разом з дітьми виконують спеціально розроблену та адаптовану для дітей розминку. Олімпійський чемпіон з легкої атлетики Бураков Віктор Володимирович та перший заступник голови КМВ НОК України, заступник директора Департаменту освіти, науки, молоді та спорту – начальник управління сім ї, молоді та спорту КМДА Костюченко Вадим Костянтинович були запрошені на презентацію цього заходу у спортивному клубі “Добро”. Діти, що брали участь у заході гарно провели час, та й ще і з користю для здоров’я – це зазначають батьки хлопців та дівчаток що відвідали Do like OLYMPIANS. Багато хто з дітей виявив бажання робити таку розминку щодня, а тому в нагоді стало те, що Do like OLYMPIANS дуже широко висвітлений у Інтернет просторі, всі бажаючи мають нагоду відвідати сторінку НОК України у соціальних мережах та переглянути відео з розминкою не один раз.

Діти з задоволенням фотографувалися та брали автографи у відомого спортсмена Віктора Буракова,  за активною участю якого і відбувався захід.Мітки: ,