Do like olympians разом зі Світланою Мазій

Автор | 19 жовтня 2017 | Переглядів: 41

Do like Olympians

Спортивне свято  “”(роби як олімпієць )  відбулося на базі з академічного веслування «Спартак» ДЮСШ «Київ» за сприянням керівництва та тренерів ДЮСШ та Київського міського відділення НОК України.

Розминка з олімпійцем  для учнів шкіл №120 та  №125 пройшла за участю Світлани Мазій – призерки Олімпійських ігор в Сеулі й Атланті, учасниці Олімпійських ігор в Сіднеї та Афінах в складі збірної України з академічної греблі багаторазового чемпіона України, призера Європейських та світових змагань, учасника ХХХ Олімпійських ігор в Лондоні з академічного веслування Сергія Чиканова.

Діти з задоволенням слухали розповіді про спортивний шлях до успіху та мали можливість доторкнутися до історії Олімпійських ігор – олімпійського факелу 1980 року та спортивних нагород. Також дізнались більше за тренувальний підготовчий процес.

Майстер клас з академічного веслування розпочався зі знайомства з тренажером «Концепт-2», далі, під керівництвом тренерів та спортсменів-інструкторів школярі спробували веслувати на спортивних човнах в парній четвірці. Відразу ж стала нагода продемонструвати засвоєний матеріал – змагання на спортивних тренажерах «Концепт-2».

Всі учасники заходу отримали подарунки від спонсора проекту The Coca-Cola Foundation та Київського міського відділення НОК України. Діти мали нагоду отримати автограф від видатних українських веслувальників та зробити фото на згадку про один з найпопулярніших заходів НОК України “#” .Мітки: