Дмитро Пишков виборює “бронзову” нагороду І Європейських ігор в Баку

Автор | 14 червня 2015 | Переглядів: 13

Дмитро Пишков

Українські борці греко-римського стилю продовжують радувати нашу спортивну країну своїми успіхами.

У напруженому «бронзовому» фіналі вагової категорії 75 кг Дмитро Пишков здобуває перегому над німецьким спортсменом Паскалєм Єіселе – та приносить Україні другу медаль І Європейських ігор. Нагадаємо, вчора медальний рахунок української збірної відкрив греко-римлян Дімітрій Тімченко, який став срібним призером.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, який вболівав за нашого спортсмена на трибуні, привітав новоспеченого бронзового призера та тренерський склад збірної з гарним здобутком, побажавши завжди вірити в свої сили та впевнено крокувати до нових звершень на шляху до олімпійського тріумфу.

«Авжеж зі сторони здавалося, що початок сутички за бронзову нагороду складався невдало для мене. Важко було боротися увесь день, в мене були дуже непрості суперники. В результаті цього, в мене накопичилася втома», – відзначив Дмитро.

«Але я маю, як кажуть у борців, «коронку» – в мене сильний партер. Мені вдалося провести кілька вдалих прийомів, завдяки яким здобув перемогу. Я дуже задоволений, що приніс чергову медаль українській збірній на цих історичних змаганнях», – сказав борець.

За інформацією www.noc-ukr.org

 Мітки: ,