Діана Шелестюк і Маргарита Джусова здобувають бронзову нагороду Євроігор

Автор | 21 червня 2015 | Переглядів: 5

І Європейські ігри Баку 2015

Другу нагороду на I Європейських іграх в Баку у стрибках у воду здобуває Діана Шелестюк. Після вчорашньої бронзової нагороди у стрибках з 1-метрового трампліну вона додає медаль такого ж гатунку зі своєї партнеркою по команді Маргаритою Джусовою у синхронних стрибках з 3-х метрового трамліну. Сума українок у підсумку за виконання 5 стрибків становить 264.87 бали і вони заслужено піднімаються на 3 сходинку п’єдесталу.

Дівчата здобувають 22 нагороду для нашої збірної. Наразі у доробку українських спортсменів  – 4 золоті, 6 срібні та 12 бронзових медалей.

Дворазова бронзова призерка I Європейських ігор в Баку у стрибках у воду Діана Шелестюк, так прокоментувала свій сьогоднішній медальний виступ з подругою по команді Маргаритою Джусовою.

«Я би так визначила складові цього успіху. По-перше, це наші тренери, по-друге – допомога федерації, а по-третє – підтримка наших вболівальників на трибунах, і звичайно наполегливі, наполегливі тренування», – зазначила Діана.

«Дуже гарні враження у нас від цих Ігор. Тут створені чудові умови для змагань і проживання. В Селищі атлетів зустрілися з нашими друзями, колегами із інших країн. З’явились і нові друзі. Хочу побажати всім нашим спортсменам як би не складалася ситуація ніколи не здаватися і рухатись лише вперед», – додала призерка Євроігор.

Ця публікація не має міток.