Діамантова ліга з таїландського боксу та кікбоксингу 2018 року

Автор | 26 лютого 2018 | Переглядів: 181

Єдиний Київ – під таким гаслом пройшла серія відкритих чемпіонатів Києва з таїландського боксу та кікбоксингу.

25 лютого, за підтримки Київського міського відділення НОК України у приміщенні спорткомплексу НУФВСУ розпочалась Діамантова ліга з таїландського боксу та кікбоксингу 2018 року.

Поціновувачі цих видів спорту протягом вихідних стали свідками безкомпромісних поєдинків на будь-який смак.

 Ера нових чемпіонів – це гасло як ніколи личить київським кікбоксерам, адже для них минулий рік став найуспішнішим за всю історію. Серії турнірів що традиційно проходять в столиці тримають у тонусі кандидатів та членів збірної Києва, а статус відбору ще й мотивує до вдосконалення майстерності. Діамантова серія складається з трьох турнірів. Це окремі змагання як етапи Діамантової серії, відбуватимуться наприкінці кожного місяця, наступні змагання відбудуться 24-25 березня в СК Меридіан, 26-27 квітня спортивна база Інституту фізичного виховання і спорту України, фінальні змагання відбудуться у День Києва під аркою дружби народів.

Для зручності глядачів змагання серед кікбоксерів відбулись у суботу, участь у яких взяли близько 250 спортсменів, а змагання з тайського боксу провели у неділю за участю 70 спортсменів.  Діамантова серія отримала статус відкритої серії завдяки підтримці бійців із 8 областей України.

10 років – це наймолодші учасники змагань вагою до 26 кілограмів, серед дорослих важковаговики це +91 кг, самий важкий спортсмен вважив 111 кг. Діти змагаються 3 раунди по 1 хвилині, дорослі 3 раунди по 3 хвилини.

Нагадуємо, що вже на наступних вихідних очікуйте запеклу боротьбу на відкритому чемпіонаті Києва з таїландського боксу Муєй Тай, цей чемпіонат буде відбірковим до збірної Києва тому боротьба буде вкрай напружена.

Не дивлячись на те, що кікбоксинг та тайський бокс не олімпійські види спорту, вони все ж таки стоять на одній сходинці з такими бойовими мистецтвами як бокс та карате, яке до речі, включено у програму літніх Олімпійських Ігор 2020 року в Токіо.

Призери та переможці в категорії діти, отримали призи від Київського міського відділення НОК України.Мітки: