Денис Баранов – срібний призер ЄЮОФ-2017 з легкої атлетики!

Автор | 27 липня 2017 | Переглядів: 26

Денис Баранов – срібний призер ЄЮОФ-2017 з легкої атлетики!На XIV літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який триває в угорському Дьорі, скарбничка збірної України поповнилася ще однією нагородою.
Наш Денис Баранов у бігу на 400 метрів приносить рідній країні срібну медаль, показавши час 49.33, що є його особистим рекордом!

Ось як прокоментував свій виступ прес-службі НОК України спортсмен одразу після нагородження. «Я неймовірно радий, що вдалося здобути срібну медаль і пробігти по особистому результату! Сьогодні біглося набагато легше, ніж вчора у кваліфікації. На самому фініші трохи мене не вистачило. Вдячний своїм тренерам, які підготували мене, без їхньої допомоги нічого б не було. Впевнений, що це хоч і перша моя міжнародна медаль, але не остання. Буду йти вперед – лише вперед!»

Таким чином, в Дьорі-2017 на рахунку українців вже 3 медалі: два «срібла» та «бронза».
Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав новоспеченого срібного призера Олімпійського фестивалю, тренерів та весь колектив юнацької збірної, побажавши не зупинятися на досягнутому та продовжувати підкорювати п’єдестал пошани Дьора-2017.

Джерело: http://noc-ukr.org/news/14988/Мітки: , , ,