«День інтеграції» у столичній гімназії східних мов за програмою «Здорова людина – здорова нація»

Автор | 23 вересня 2015 | Переглядів: 58

Олімпійський урок

В рамках впровадження освітньої технології інтегрування 17 вересня 2015 року у Київській гімназії східних мов №1 пройшов «День інтеграції» навчального матеріалу з різних предметів у 1-11 класах, об’єднаних навколо теми «Здорова людина – здорова нація».
Директор гімназії О. І. Проскура привітала юних олімпійців та побажала вихованцям гарного настрою та переможних результатів.
На урочистій лінійці гімназистів привітали почесні гості закладу: чемпіон України зі спринтерського багатоборства серед юніорів  з ковзанярського спорту,  учасник чемпіонату Європи зі спринтерського багатоборства  серед юніорів,  член виконавчого комітету КМВ НОК України – Сергій Тимофєєв.
Гості спортивного фестивалю, батьківські комітети класів подарували гімназистам подарунки, м’ячі для занять волейболом, баскетболом та футболом, діти отримали сувеніри з Олімпійською символікою, адміністрація та викладацький склад з фізичної культури гімназії отримали подяку від КМВ НОК України за пропаганду здорового способу життя та підтримку Олімпійського руху. Крім спортивних змагань, естафет, у школі відбулися інтегровані уроки з навчальних предметів на тему здорового способу життя та спорту.

«Здорова людина – здорова нація».
На уроках математики гімназисти демонстрували презентації, розв`язували спортивні математичні кросворди та задачі, переглянули документальний фільм «Математика в спорті». Уроки художньої культури були наповнені музичними фізкульт-хвилинками. На уроках східних мов вихованці підготували доповіді про спортивні досягнення України та країн Сходу, мову яких вони вивчають.
Учні з задоволенням взяли участь у національних іграх народів Китаю, які організували для них учителя кафедри східних мов.
Настрій учнів та вчителів був піднесений. На перервах лунала танцювальна музика та пісні про спорт.
Завершилося свято нагородженням переможців та учасників грамотами, кубками та подарунками. Учні 1-11 класів школи взяли участь у флеш-мобі «Україно – перемагай!».
Цікаві уроки та спортивні заходи нікого не залишили байдужими.Мітки: