Делегація ВАДА ознайомилась з антидопінговою діяльністю в Україні

Автор | 24 вересня 2015 | Переглядів: 20

В Олімпійському домі відбулась зустріч представників Національного олімпійського комітету України з делегацією Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА) – старшим директором відділу освіти та зв’язків з національними антидопінговими організаціями Робом Колером та старшим керівником відділу дотримання кодексу та правових питань Еміліано Сімонеллі.

Метою візиту представників ВАДА стало ознайомлення з антидопінговою діяльністю в Україні, огляд Національного антдопінгового центру та лабораторії, перевірка їх відповідності міжнародним стандартам та вимогам ВАДА, повідомляє прес-служба НОК України.

Віце-президент НОК Равіль Сафіуллін подякував іноземній делегації за візит до України, відзначивши, що НОК у співпраці з Міністерством молоді та спорту і Комітетом з питань молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради приділяють велику увагу питанням антидопінгової діяльності. Він відзначив, що в 2012 році для потреб національного центру та лабораторії було закуплено необхідне сучасне обладнання, узгоджене з ВАДА. Разом з тим, під час проектування будівництва НСК «Олімпійський» на його території було передбачено нове приміщення для антидопінгового центру. Нажаль, через складну економічну ситуацію не вдалося запустити його в експлуатацію, однак є надії, що стане можливим у найближчому майбутньому. За словами віце-президента НОК, є розуміння того, що робота щодо антидопінгового центру та лабораторії потребує удосконалення, однак діяльність нині діючого центру постійно триває.Мітки: